Hotell

SleepAngel padi töötati välja infektsiooni leviku tõkestamiseks tervishoiu asutustes. Kui te soovite pakkuda oma hotellikülastajatele tõelist värskust ning suurepärast ööund, on padjad mõeldud just teile. Sedasi saavad hotellikülastajad nautida PneumaPure filtriga padja ohutust ja turvalisust.

Lae alla SleepAngel toodete kasutusjuhend

Tagasiside

Külastajate tagasiside: “90% külastajatest on sellele reageerinud ülimalt positiivselt – pöörates tähelepanu mugavusele ja hügieenile“
Hooldajate tagasiside: “Patju on super kerge puhastada ja tulemusena on tõusnud hoolduse tõhusus“

Pärnu Estonia Resort Spa&Hotel

Nõudlikud kliendid valivad just selle padja, kuna see on bakterite ja allergeenide vaba. Külastajate tagasiside on olnud äärmiselt positiivne

Intercontinental Hotel, Hong Kong

Koostööpartnerid

Videod

Kuidas on seis sinu padjaga? Kui see on juba aasta või paar vana, siis suure tõenäosusega jagad voodit erinevate bakterite, mikroobide ja tolmulestadega. Sellest võivad tekkida allergiad ja teised haigused. Kuid mis on lahendus selle vastu?

Kõik me arvame, et meie padjad on puhtad. Kuid kas ka tegelikult? Videos nähtavas uuringus koguti erinevatelt inimestelt patju, mille abil viidi läbi laboratoorsed uuringud. Tulemused olid jahmatavad.

Tolmulestad on pisikesed, 0,2-0,3 mm suurused, palja silmaga nähtamatud ämblikulaadsed tegelased, kelle elamine koos inimesega on täieti tavaline ja loomulik. Enamasti leidub neid voodis, kus nad toituvad surnud naharakkudest ja bioloogilistest jäätmetest. Samuti on neid pehmes mööblis, vaipades, pehmetes mänguasjades jne. Ühes keskmises madratsis võib neid leiduda kuni 10 miljonit. Ja see on päris suur hulk.

SleepAngel aga suudab pakkuda teile maksimaalselt puhast ja tervislikku unekeskkonda. Ei ole oluline, kas puhkate kodus, reisil või meditsiiniasutuses, soovime garanteerida teile puhta õhu ja mugava peaaluse kõikjal. Soovime, et alustaksid igat päeva parima enesetundega.

Hea teada