Meditsiin

SleepAngel® Express ja Premium meditsiiniline padi

Meditsiiniline padi ei ole pelgalt mugavust ja tuge pakkuvad voodiaksessuaar. Sleepangeli padjad ja madratsid ei lase mustusel, niiskusel, tolmulestadel ega haigusi levitavatel bakteritel pehmetesse vooditoodetesse sattuda ja seda saastada. Nende järjepidev
kasutamine ja õige hooldus aitab ennetada mitmeid valest kehahoiakust tekkida võivaid vaevusi.
Eelkõige just kaela- ja seljavaluga seotuid. Uuri lähemalt

Lae alla SleepAngel toodete hooldusjuhend

Tagasiside

Pärnu Haiglas viidi läbi patsientide küsitlus, kus patju hindasid vanuses 50+ nii mehed kui naised, kes viibisid haiglas 7-14 päeva. Küsitluse tulemused näitasid, et 10-palli süsteemis hinnati mugavus hindele 9, vormi säilime 10, pehmus 10. Kõik küsitletud kinnitasid, et padi ei aja higistama ja padja materjal on sobiv. Naispatsiendid soovisid patja ka kodus kasutada, mehed ei osanud sellele küsimusele vastata.

Margit Seppik, Pärnu haigla õendus- ja hoolduskeskuse osakonna juhataja

Oleme kõigi teie poolt saadud patjadega (meditsiinipadjad erinevate sisudega) väga rahul. Sobivad nii klientidele, kui hooldajatele. Mugavad ja head puhastada.

Kristiina Ets, SA Alutaguse Hoolekeskus

Koostööpartnerid

Videod

Kuidas on seis sinu padjaga? Kui see on juba aasta või paar vana, siis suure tõenäosusega jagad voodit erinevate bakterite, mikroobide ja tolmulestadega. Sellest võivad tekkida allergiad ja teised haigused. Kuid mis on lahendus selle vastu?

Kõik me arvame, et meie padjad on puhtad. Kuid kas ka tegelikult? Videos nähtavas uuringus koguti erinevatelt inimestelt patju, mille abil viidi läbi laboratoorsed uuringud. Tulemused olid jahmatavad.

Sleepangeli padjad tagavad hügieeni ja puhtuse tänu nutikale kangale ning padjas olevale filtrile, mis aitab eemale hoida nii bakterid kui viirused.

Dr Diane Wake, Liverpooli ja Broadgreen Ülikooli Haigla infektsioonikontrolli vanemõde, esines 2013 HCAl konverentsil “Teekond null-tolerantsini” ettekandega, kus andis ülevaate nende haiglates esinenud infektsioonijuhtumitest, ette võetud 3-kuulisest katsetusest ja selle tulemustest. Tema poolt esitatud kokkuvõte koos üleskutsega: “SleepAngel patjad säilitasid vormi, sisud olid saastevabad ja nende kasutuselevõtt osundab kulude kokkuhoiule. Taas kord, see on midagi, mida ma soovitan teie asutustes kasutusele võtta, kui te seda juba teinud ei ole.”

Hea teada