Aile Pilberg

Ametlik tooteesindaja Eestis

Tel: +372 5106509

E-post: aile@sleepangel.eu

Aile Pilberg Sleepangel

Meie missioon on pakkuda teile maksimaalselt puhast ja tervislikku unekeskkonda. Ei ole oluline, kas puhkate kodus, reisil või meditsiiniasutuses, soovime garanteerida teile puhta õhu ja mugava peaaluse kõikjal. Soovime, et alustaksid igat päeva parima enesetundega.

 

SleepAngel on Eestis toodetav maailma puhtaim voodisisu, millel on tõestatud võime blokeerida pisikuid, baktereid, allergeene ja isegi viiruseid. Kasutatud on unikaalset patenteeritud PneumaPure filtrit, mis ei lase mustusel, niiskusel, tolmulestadel ega haigusi levitavatel bakteritel pehmetesse vooditoodetesse sattuda ja seda saastada. Samas võimaldab filter puhta õhu ära- ja juurdevoolu, et tagada padja ja teiste voodisisude mugavuse ning pehmuse, jäädes seest täiesti puhtaks ka peale pidevat kasutamist.

Filtertehnoloogia ainutootmise litsents kuulub eestlastele, Gabriel Scientific OÜ-le. Seetõttu ei leia sellist tehnoloogiat mitte ühestki teisest padjast kogu maailmas.

Meie unikaalsed tooted loovad magamisele uue innovatsioonilise lähenemise. Ja seda mitte ainult kodus. Ka haiglad, hooldusasutused ja majutusettevõtted on juba mõne aastaga hakanud hindama meie tooteid, kui maksimaalselt kõrget hügieeni tagavaid vahendeid. Nii mitmeski riigis on neist saanud lausa tervishoiuteenuse standard.

See omakorda hoiab meid pidevas töös, et käia kaasas veelgi uuemate tehnoloogiliste võimalustega ja vajadusel täiustada juba olemasolevaid toodeid.

Nüüd, kui oleme saanud tugeva kindlustunde toodete tervistuvates omadustes, soovime teha nad laialdaselt kättesaadavaks ka väljaspool haigla seinu. Sellega oleme loomas revolutsioonilist pööret kodukasutuses olevate patjade jt voodisisude turul.

Soovime viia sinu une uuele tasemele! Kui soovid pakkuda endale ja oma perele kaasaja teaduse uusimaid lahendusi, on kõrgtehnoloogilised SleepAngel padjad ja teised voodisisud mõeldud just sinule! Samuti on need tooted sulle suureks abiks, kui sa ise või su lähedased on tundlikud erinevate allergeenide suhtes või teid vaevab astma.

Soovime sulle kauneid uneelamusi!

Koostööpartnerid