Praktiline soolaleivakingitus

Frank Ehitus kingib uutele klientidele Eesti une-innovatsiooni. 

"Taastumine on äärmiselt oluline, et tagada maksimaalne suutlikkus. Just seetõttu kingime Frank Ehituse klientidele SleepAngel padjad. Uude kodusse ka parim magamiskeskkond," sõnab ettevõtte juht ja omanik Priit Rebane. 

SleepAngel Eesti juht Aile Pilberg selgitab, et seni on Eesti une-innovatsioon olnud eelkõige allergikute, astmaatikute ja tippsportlaste valik, kuid teadlikkuse ja kogemuste suurenedes on toodete populaarsus märgatavalt kasvanud: "Veedame üha enam aega kodus, eriti nüüdsel koroonaviiruse ajastul. Meie tooted püsivad seest puhtad ja ei kogu endasse tolmu, lõhnu, plekke ega muud sobimatut. Seega püsib meid ümbritsev keskkond puhtam ja mõnusam." 

SleepAngel unetooted muudavad uneaja turvaliseks ja mugavaks, lisaks on tooted äärmiselt lihtsalt hooldatavad:

  • Tooted püsivad seest puhtad toimides tõhusa barjäärina patogeenidele, allergeenidele, viirustele ja vedelikele – unustage lõhnad ja plekid.
  • Unikaalne PneumaPure filtertehnoloogia tagab toodete ventileerituse ja mugavuse.
  • Lisaks on tooteid lihtne hooldada – puhastamiseks piisab jooksva vee all loputamisest, niiske lapi või desinfitseeriva salvrätiku kasutamisekst ning voodipesu regulaarsest vahetamisest. Tooted ei vaja keemilist puhastust, masinpesu, kloppimist ega tolmuimejaga puhastamist.

SleepAngel filtreeritud tootetehnoloogia on kliiniliselt tõestatud ja globaalselt patendiga kaitstud.

Tutvuge lähemalt:

  • SleepAngel kodukollektsioon: link
  • Frank Ehitus: link
https://www.frankehitus.ee