Taastumine on tähtis komponent toitumise ja hüdratsiooni kõrval, et tagada maksimaalne suutlikkus. Eesti une-innovatsioon SleepAngel  toetab Sinu taastumist puhta ja mugava unekeskkonnaga.


SleepAngel filtreeritud unetooted on algselt loodud meditsiinisektoris rist-infektsioonide peatamiseks, nüüd kohandatud sobivaks ka koju ja majutusasutustele. Kliiniliselt tõestatud ja patendiga kaitstud tootetehnoloogia tagab, et kasutad parimaid vahendeid, et olla valmis igaks uueks päevaks.


Unikaalne, patendiga kaitstud tehnoloogia

SleepAngel unetooted on mugavad ja toetavad, samas ka efektiivne barjäär viirustele, bakteritele, hallitusele, tolmulestadele ja teistele allergeenidele.

Hermeetiliselt suletud (õmbluse asemel kasutatakse Safeweld keevisi) unevahendite ventileerimine toimub nanopoorse, mehhaanilise PneumaPure filtri vahendusel (st. see ei kasuta toimimiseks biotsiide, pestitsiide või antihistamiini), mis tagab, et patja siseneb ja sealt väljub vaid puhas õhk.

 


Tehnoloogia tagab, et tavaliste vooditoodetega seotud riskid - sisemuse saastumine allergeenide ja patogeenidega - on elimineeritud.

 

Kasutame toodete loomisel vaid parimaid materjale, et tagada puhtaim ja mugavaim unekeskkond.

SleepAngel - lihtne hooldada, mugav kasutada, turvaline magajale

Kombineerides klassikalise unetoote omadused (pehme ja toetav) ja lisades unikaalsed barjäärikomponendid, saame tooted, mida on lihtne hooldada ja mis hoiavad kaua vormi.  

 

Puhas unekeskkond kõigile

SleepAngel unetooted üks suurimaid innovatsioone taastumisvahendite ja unetoodete tööstuses. Tooted on leevendus allergikutele ja astmaatikutele, tippsportlaste valik turvalise unekeskkonna tagamiseks ja sobiv kõigile, kes sobivad puhata ja taastuda puhtas keskkonnas.

 

SleepAngel tootetehnoloogia on kantud nii Eesti kui Euroopa Liidu meditsiiniseadmete registrisse.