Materjali- ja filtri-innovatsioon tervishoiust, mis nüüd kohandatud koduseks kasutamiseks, et tagada turvaline ja mugav unekeskkond.

Toitumine ja hüdratsioon on tähtsad komponendid taastumise kõrval. Ühe teadlikumalt mõtleme, mida sööme ja kui palju tarbime vett, aga meie unekeskkond on püsinud muutumatuna.

Eesti une-innovatsioon - SleepAngel'i filtreeritud magamistooted - annab taastumisajaks puhta ja mugava unekeskkonna.


SleepAngel'i filtreeritud unetoodete keskmeks on PneumaPure filtertehnoloogia, mis loodi algselt meditsiinisektoris infektsioonide edasikandumise peatamiseks, kuna meid ümbritsevad pehmed pinnad olid seni tähelepanuta jäänud.
Nüüd oleme kohandatud tehnoloogia sobivaks ka kodudesse ja majutusasutustesse, et muuta toetav, mugav ja alati puhas tehnoloogia kõigile kättesaadavaks.
SleepAngel'i pehmed pinnad ehk padjad, tekid ja (katte)madratsid on varustatud barjäärikomponentidega, mis tähendab, et nad püsivad alati seest puhtad, on lihtne puhtastada ja on pikaajaliselt kasutatavad.


Unikaalne, patendiga kaitstud tehnoloogia

SleepAngel unetooted on mugavad ja toetavad, samas ka efektiivseks barjääriks viirustele, bakteritele, hallitusele, tolmulestadele ja allergeenidele.

Hermeetiliselt suletud (õmbluse asemel kasutatakse Safeweld keevisi) unevahendite ventileerimine toimub nanopoorse, mehhaanilise PneumaPure filtri vahendusel (st. see ei kasuta toimimiseks biotsiide, pestitsiide või antihistamiini), mis tagab, et unetoodetesse siseneb ja sealt väljub vaid puhas õhk.

 


Tehnoloogia tagab, et tavaliste vooditoodetega seotud riskid - sisemuse saastumine allergeenide ja patogeenidega - on elimineeritud.

 

Lisaks unikaalsetele materjalidele, tootmisviisidele ja PneumaPure filtrile on ka toodete sees kvaliteetsed materjalid, mis võimaldavad leida igale magajale sobiv lahendus.

SleepAngel - lihtne hooldada, mugav kasutada, turvaline magajale

Kombineerides klassikalise unetoote omadused (pehme ja toetav) ja lisades unikaalsed barjäärikomponendid, saame tooted, mida on lihtne hooldada ja mis hoiavad kaua vormi.  

 

Puhas unekeskkond kõigile

SleepAngel unetooted üks suurimaid innovatsioone taastumisvahendite ja unetoodete tööstuses. Tooted on leevendus allergikutele ja astmaatikutele, tippsportlaste valik turvalise unekeskkonna tagamiseks ja sobiv kõigile, kes sobivad puhata ja taastuda puhtas keskkonnas.

 

SleepAngel tootetehnoloogia on kantud nii Eesti kui Euroopa Liidu meditsiiniseadmete registrisse.