Materjali- ja filtri-innovatsioon meditiinsit, mida oleme nüüd kohandanud mugavuskomponentidega. Parim varustus sinu taastumisajaks 

Taastumine, toitumine ja hüdratsioon on tähtsad, et tagada maksimaalne sooritus. Eesti une-innovatsioon SleepAngel  anna taastumisajaks puhta ja mugava unekeskkonna.


SleepAngel filtreeritud unetoodete keskmeks on PneumaPure filtertehnoloogia, mis loodi algselt meditsiinisektoris rist-infektsioonide peatamiseks, nüüd oleme kohandatud tehnoloogia sobivaks ka kodudesse ja majutusasutustesse. 
Kliiniliselt testitud, tõestatud ja patendiga kaitstud tootetehnoloogia tagab, et kasutad parimaid vahendeid, et olla valmis igaks uueks päevaks.


Unikaalne, patendiga kaitstud tehnoloogia

SleepAngel unetooted on mugavad ja toetavad, samas ka efektiivseks barjääriks viirustele, bakteritele, hallitusele, tolmulestadele ja allergeenidele.

Hermeetiliselt suletud (õmbluse asemel kasutatakse Safeweld keevisi) unevahendite ventileerimine toimub nanopoorse, mehhaanilise PneumaPure filtri vahendusel (st. see ei kasuta toimimiseks biotsiide, pestitsiide või antihistamiini), mis tagab, et patja siseneb ja sealt väljub vaid puhas õhk.

 


Tehnoloogia tagab, et tavaliste vooditoodetega seotud riskid - sisemuse saastumine allergeenide ja patogeenidega - on elimineeritud.

 

Kasutame toodete loomisel vaid parimaid materjale, et tagada puhtaim ja mugavaim unekeskkond.

SleepAngel - lihtne hooldada, mugav kasutada, turvaline magajale

Kombineerides klassikalise unetoote omadused (pehme ja toetav) ja lisades unikaalsed barjäärikomponendid, saame tooted, mida on lihtne hooldada ja mis hoiavad kaua vormi.  

 

Puhas unekeskkond kõigile

SleepAngel unetooted üks suurimaid innovatsioone taastumisvahendite ja unetoodete tööstuses. Tooted on leevendus allergikutele ja astmaatikutele, tippsportlaste valik turvalise unekeskkonna tagamiseks ja sobiv kõigile, kes sobivad puhata ja taastuda puhtas keskkonnas.

 

SleepAngel tootetehnoloogia on kantud nii Eesti kui Euroopa Liidu meditsiiniseadmete registrisse.