Where the Air is Pure

Taastumine on toitumise ja hüdratsiooni kõrval maksimaalse suutlikkuse tagamise alustala. Meie teadlaste innovatsiooni aluseks on teaduslikud uuringud, et luua puhtaim ja mugavaim unekeskkond.

SleepAngel PneumaPure filtertehnoloogiaga tooteseeria on kliiniliselt tõestatud. Tehnoloogia loodi algselt meditsiinisektoris rist-infektsioonide peatamiseks.

PATENTEERITUD TEHNOLOOGIA

SleepAngel unetooted on efektiivne barjäär viirustele, bakteritele, hallitusele, tolmulestadele ja teistele allergeenidele.

SleepAngel vooditooted on hermeetiliselt suletud (Safeweld keevitus) ning õhuvool toimub vaid PneumaPure filtri vahendusel. Tegemist on nano-poorse filtriga, mis toimib mehaaniliselt mitte keemiliselt (st. see ei kasuta toimimiseks biotsiide, pestitsiide või antihistamiini).Tehnoloogia tagab, et tavaliste vooditoodetega seotud riskid - sisemuse saastumine ja allergeenide ning mikroobide kogunemine - on elmineeritud.

Kasutame toodete loomisel vaid parimaid materjale, et tagada puhtaim ja mugavaim unekeskkond Sinu parimaks puhkeaja.

SLEEPANGEL UNETOODETE EELISED

Lihtne hooldada – ei vaja pesemist ega tolmuimejaga puhastamist, lihtsalt puhasta lapiga ja vaheta padjapüüri
*
Hoiab kauem oma kuju
*
Garantii 2 aastat
*
Kliiniliselt testitud juhtivates EU ja US laborites
*
Toodetud Eestis
SleepAngel PneumaPure filtertehnoloogia on sõltumatult testitud Airmid Healthgroup laboris ja kasutusel mitmetes Tier 1 tervishoiuasutustes.
SleepAngel PneumaPure Medical tooteid kasutatakse haiglates ja hooldekodudes üle kogu maailma, kuna need on kliiniliselt tõhusad, säästavad raha ja aega ning vähendavad ökoloogilist jalajälge.

 

KÕIGILE, KES VÄÄRTUSTAVAD PUHKUST JA UND

Leevendus allergikutele ja astmaatikutele
*
Tippsportlaste valik turvalise unekeskkonna tagamiseks
*
Sobiv kõigile, kes sobivad puhata ja taastuda puhtas keskkonnas.