Une-innovatsioon Eestist parimaks taastumiseks

Taastumine on tähtis komponent toitumise ja hüdratsiooni kõrval, et tagada maksimaalne suutlikkus. SleepAngel une-innovatsioon toetab Sinu taastumist puhta ja mugava unekeskkonnaga.

SleepAngel filtreeritud unetooted on algselt loodud meditsiinisektoris rist-infektsioonide peatamiseks, nüüd kohandatud sobivaks ka koju ja majutusasutustele. Kliiniliselt tõestatud ja patendiga kaitstud tootetehnoloogia tagab, et kasutad parimaid vahendeid, et olla valmis igaks uueks päevaks.

PATENDIGA KAITSTUD TOOTETEHNOLOOGIA

SleepAngel unetooted on mugavad ja toetavad, samas ka efektiivne barjäär viirustele, bakteritele, hallitusele, tolmulestadele ja teistele allergeenidele.

Hermeetiliselt suletud (õmbluse asemel kasutatakse Safeweld keevisi) unevahendite ventileerimine toimub nanopoorse, mehhaanilise PneumaPure filtri vahendusel (st. see ei kasuta toimimiseks biotsiide, pestitsiide või antihistamiini), mis tagab, et patja siseneb ja sealt väljub vaid puhas õhk.Tehnoloogia tagab, et tavaliste vooditoodetega seotud riskid - sisemuse saastumine allergeenide ja patogeenidega - on elimineeritud.

Kasutame toodete loomisel vaid parimaid materjale, et tagada puhtaim ja mugavaim unekeskkond.

SLEEPANGEL UNETOODETE EELISED

• Lihtne hooldada – ei vaja masinpesu ega tolmuimejaga puhastamist, lihtsalt puhasta lapiga ja vaheta voodilinad. Tooted säilitavad oma vormi ka pikema aja jooksul

• Garantii 2 aastat

• Kliiniliselt testitud ja tõestatud juhtivates EU ja USA laborites

• Toodetud Eestis

 

KÕIGILE, KES VÄÄRTUSTAVAD TAASTUMIST JA UND PUHTAS KESKKONNAS

SleepAngel unetooted üks suurimaid innovatsioone taastumisvahendite ja unetoodete tööstuses:

• Leevendus allergikutele ja astmaatikutele

• Tippsportlaste valik turvalise unekeskkonna tagamiseks

• Sobiv kõigile, kes sobivad puhata ja taastuda puhtas keskkonnas.

 

Tooted on kantud nii Eesti kui Euroopa Liidu meditsiiniseadmete registrisse.