Meditsiinist pärit materjali- ja filtri-innovatsioon, mida oleme nüüd kohandanud veelgi mugavamaks kodutarbija jaoks. Parim varustus sinu uneperioodiks  

Taastumine, toitumine ja hüdratsioon on tähtsad, et tagada maksimaalne sooritus. Eesti uneinnovatsioon SleepAngel võimaldab taastumisajaks puhtama ja mugavama magamiskeskkonna.

 

 

SleepAngeli unetoodete keskmeks on PneumaPure filtertehnoloogia, mis loodi algselt meditsiinisektoris ristnakkuste peatamiseks, nüüd oleme kohandatud selle sobivaks ka kodudesse ja majutusasutustesse. 

Kliiniliselt testitud, tõestatud ja patendiga kaitstud tootetehnoloogia võimaldab valmistuda igaks uueks päevaks parimal moel.

 

Unikaalne, patendiga kaitstud tehnoloogia

SleepAngeli unetooted on kasutades mugavad ja toetavad, samas aga ka efektiivseks barjääriks viirustele, bakteritele, hallitusseentele, tolmulestadele ja allergeenidele.

Hermeetiliselt suletud (õmbluse asemel kasutatakse Safeweld keeviseid) unevahendite ventileerimine toimub nanopoorse, mehaanilise PneumaPure filtri kaudu (st ei kasutata biotsiide, pestitsiide või antihistamiini), seega siseneb ja väljub sealt vaid täiesti puhas õhk.

   

  Tehnoloogia garanteerib, et tavaliselt vooditoodetega seotud riskid, nagu       sisemuse saastumine allergeenide ja patogeenidega, on elimineeritud.

  Kasutame tootmisel vaid parimaid, kõrgtasemel materjale, et tagada puhtaim ja mugavaim unekeskkond.

  SleepAngel - lihtne hooldada, mugav kasutada, turvaline magajale

  Kombineerides klassikalise unetoote omadused (pehme ja toetav) unikaalsete barjäärikomponentidega, saame tooted, mida on lihtsam hooldada ja esialgne vorm püsib tunduvalt kauem.

  Uue SleepAngel®  toote kasutuselevõtt

  SleepAngel® vooditoote ventileerimine toimub vaid nanopoorse PneumaPure® filtri vahendusel, mistõttu toode reageerib aeglaselt pea ja keha raskusele. Tooted on mõeldud kasutamiseks voodipesuga.

  Hermeetiliselt suletud (õmbluse asemel kasutatakse Safeweld keevisi) unevahendite ventileerimine toimub nanopoorse, mehhaanilise PneumaPure filtri vahendusel (st. see ei kasuta toimimiseks biotsiide, pestitsiide või antihistamiini), mis tagab, et unetoodetesse siseneb ja sealt väljub vaid puhas õhk.

  SleepAngel® toodete hooldus

  SleepAngel® vooditoode on vee- ja plekikindel, mis muudab hooldamise lihtsaks ning keskkonnasõbralikuks:

  • määrdumise korral peske pehme pesuvahendiga jaheda jooksva vee all
  • voodipesu vahetamisel pühkige pind puhta ja niiske lapiga
  • tooteid ei tohi pesta pesumasinas ega keemiliselt puhastada, triikida ega pleegitada • vältige PneumaPure filtri vigastamist ja tugevat nühkimist

  Tehnoloogia tagab, et tavaliste vooditoodetega seotud riskid - sisemuse saastumine allergeenide ja patogeenidega - on elimineeritud.

   

  Lisaks unikaalsetele materjalidele, tootmisviisidele ja PneumaPure filtrile on ka toodete sees kvaliteetsed materjalid, mis võimaldavad leida igale magajale sobiv lahendus.

   

  Puhas magamiskeskkond kõigile

  SleepAngeli vooditooted on üks olulisemaid innovatsioone taastumis- ja unetvahendite tööstuses. Tooted on leevendus allergikutele ja astmaatikutele, tippsportlaste valik turvalise magamiskeskkonna tagamiseks ning sobiv kõigile, kes soovivad puhata ja taastuda plekivabas ning puhtas voodis.

  SleepAngeli tootetehnoloogia on kantud nii Eesti kui Euroopa Liidu meditsiiniseadmete registrisse.