SleepAngel Medical kaubamärgiga tooted leiutati, et luua turvaline ja väärikas keskkond haiglates ning tervishoius üldisemalt. Tänaseks leiab siniseid SleepAngeli tooteid pea kõikides Eesti haiglates ja hooldekodudes.

Filtreeritud vooditoodete loomise eesmärk oli turvalisuse suurendamine meditsiinis, kuna pehmed pinnad on seni olnud vähe uuritud valdkond.

Dr Duncan Bain ja David Woolfson tõdesid oma uuringutes pehmete pindade suurt rolli nakkuste levikul ja leiutasid PneumaPure filtertehnoloogia, mis kombineerib absoluutse barjäärikaitse koos ventileerimisega - tulemuseks kujunes turvaline ja jätkusuutlik ning patsiendile mugav voodikeskkond.

Unikaalne, patendiga kaitstud tootetehnoloogia on kantud nii Eesti kui Euroopa Liidu meditsiiniseadmete registrisse, kasutusel haiglates, hooldekodudes, samuti praktiline ja eelistatud vahend koduhoolduses.

SleepAngel Medical vooditooted      

 • täielik barjäär allergeenidele, patogeenidele, viirustele, mikroobidele, vedelikele jmt
 • nanopoorne PneumaPure filter tagab toodete ventileerimise ja mugavuse
 • toodetes kasutatud materjalide valik vastab tihedale desinfitseerimise vajadusele
 • puhastamiseks piisab mustuse eemaldamisest puhta ja niiske või pesuvahendiga niisutatud lapiga ning seejärel desinfitseerimisest; tooteid ei tohi masinpesta
 • tootevalikus madratsid, tekid, padjad, toestajad ja palju muud
 • tagatud on meeldiv ja inimväärne keskkond patsiendile, puudub vajadus lisa kaitsekatete või -kile kasutamiseks

   Tutvuge toodete ja tehnoloogiaga laadides alla:

  SleepAngeli tooted tervishoiusektorile

  Meditsiinitoodete tootmisel on arvesse võetud tiheda desinfitseerimise vajadust. Meditsiinitoodete hinnaklass on kodutoodetest soodsam. Võtke julgesti ühendust       ja leiame just teile sobivad tooted.

  Leia valiku meditsiinitooteid meie veebipoest: Meditsiinitooted

  Meditsiinitooteid, sh asendipatju, on erinevas mõõdus ja erikujulisi, nii ekspress kui premium tootesarjast. Eritellimusel võimalikud ka kanga värvivalikuid. Küsi julgesti erinevatele võimalustele pakkumisi.

  Proovige SleepAngeli tooteid oma asutuses

  Juriidilistele isikutele pakume SleepAngel Medical toodete testimisvõimalust. Palun andke oma soovist teada info@SleepAngel.ee.

  Avaldatud artikleid SleepAngel Medical toodetest:

  Sotsiaalkindlustusamet hüvitab SleepAngeli tooteid

  SYNLAB kingib hooldekodudele arvutid ja SleepAngel madratsid

  Materjalitehnoloogia revolutsioon meditsiinisektoris - fookuses HAI*

  Padjaga patogeenide vastu. Haiglapersonal jagab kogemusi

  Koostöö Estkeeriga eakate hoolduses 


   Tutvuge ka SleepAngel Medical rahvusvahelise lehega www.SleepAngel-Medical.com

    

   * Hospitaalinfektsioon on tervishoiuteenust osutavas asutuses (sh haiglas) saadud mistahes mikroorganismi (bakterid, viirused, seened) või selle toksiini poolt põhjustatud infektsioon, mis vastab vähemalt ühe haigusjuhu kirjeldusele.