Kes on tolmulest?

Veedame kolmandiku oma elust magades. Puhanud enesetunde saavutamiseks on tähtis, et uni oleks kvaliteetne ja unekeskkond oleks puhas ja mugav.

Maarja Kroon kirjutas 2012. aastal tolmuallergia infomaterjalis: "Kõige sagedamini põhjustavad allergiat kodutolmulestad. Kodutolmulestad on peaaegu läbipaistvad 0,2 - 0,3 mm pikkused silmaga nähtamatud ämblikulaadsed pisiolendid. Paljunemiseks vajavad lestad niiskust üle 50% ja temperatuuri 10 - 30° ning toiduks inimnahalt eraldunud kõõma. Head elutingimused leiavad nad voodiriietes ja madratsis, aga ka mujal pehmes mööblis, sisustustekstiilides ning pehmetes mänguasjades. Eriti meeldivad neile meie voodid: ühes madratsis “elab” kuni 10 miljonit tolmulesta. 1 gramm madratsitolmu võib sisaldada 15000 lesta. Lesti leidub ka puhtaimas kodus. Aga ka nende jaoks ebasoodsa “kliima” ja väikese toiduvalikuga perioodid elavad lestad munade või vastsete kujul üle. Seejuures ei ole üldse oluline, kas madratsid on valmistatud looduslikust või tehismaterjalist". 

Kui tolmulestad on ennast teie voodis sisse seadnud, on nendest lahti saamine keeruline.

Artiklist "Mis on tolmuallergia ja mida teha selle vältimiseks" mõned soovitused: "Et tolmulesti ennetada või nendest vabaneda, tuleks kodu iga päev tuulutada ja vähendada õhuniiskust, pesta voodipesu kõrge temperatuuriga, kasutada tolmulestakindlaid voodikatteid, eelistada pindade niisket koristamist jne."

SleepAngel tootetehnoloogiaga unetooted on tolmuallergikutele leevenduseks, kuna tolmulestad, lutikad, viirused ja bakterid ei saa unevahendi sisse - padjad on hermeetiliselt suletud (puuduvad õmblusaugud), mille õhuvahetus toimub nanopoorse PneumaPure filtri vahendusel.

SleepAngel padjad on mugavad ja kindlalt puhtad. Ohutu allergikutele ja astmaatikutele, tippsportlaste valik ja soovitus kõigile, kes hindavad puhanud enesetunnet. 

Tutvuge SleepAngel tehnoloogiaga ja toodetega SleepAngel kodulehel.