SleepAngeli unevahendid - puhas unekeskkond kõikjal, eesmärgiks turvaline ja kvaliteetne taastumine. 


Veedame keskmiselt kolmandiku elust magades ja taastumine on meie füüsilise ja vaimse suutlikkuse ja elukvaliteedi jaoks väga oluline. Viimase saja aasta jooksul on toimunud märkimisväärsed arengud toitumises ja treeningutes, kuid  taastumine ning unekeskkond on seni jäänud suurema tähelepanuta. 

SleepAngeli loojad kutsusid oma innovatsiooniga ajalooliselt igavas tekstiilitööstuses esile revolutsiooni - säilitati pehmete pindade tavapärased omadused (pehmus ja mugavus), samas lisati neile unikaalne barjäärivõime, mis tavaliselt seostatud kõvade pindadega.

Algselt tervishoiu-sektorile loodud innovatsioon on muutunud hinnatud uuenduseks ka kodu- ja majutusasutustes, kus hügieen, allergeenid ja infektsioonide edasikandumine samuti tähtsamaks on muutunud.

SleepAngel tooted valmivad Pärnus ja kaubamärgi esindajaks Eestis on Gabriel Scientific Eesti OÜ. Gabriel Scientific Eesti showroom asub Valukoja 7/1, Ülemiste City, ÖÖD peegelmaja. Oleme avatud eelneval kokkuleppel, palun võtke meiega ühendust info@SleepAngel.ee või telefonil + 372 510 6509.

Gabriel Scientific Eesti showroom Valukoja 7/1, ÖÖD peegelmaja, Ülemiste City