MAJUTUS

Turvalisel, puhtal ja mugaval magamiskeskkonnal on äärmiselt oluline roll majutuses positiivse elamuse pakkumisel. Selle saavutamine võib osutuda aga keeruliseks ülesandeks. SleepAngel on siin abiks.


Kas teadsite, et magamiskeskkonna jagamisel on suur oht nakkuste ülekandumiseks? Tavalisse patja ja madratsisse talletub üht-teist igalt külastajalt, kes seda kasutab.

Majutuse pakkujate jaoks on välja töötatud SleepAngeli tootesari, mis lubab tõsta hügieenistandardeid Covid-19 aegsete väljakutsetega kohanemisel.

SleepAngel PneumaPure tehnoloogia on globaalselt patenteeritud (sh Euroopa Liidus, Ühendkuningriigis, Põhja-Ameerikas, Jaapanis, Hiinas, Venemaal, Indias, Lähis-Idas). 
Tooted on EL-is ja FDA poolt sertifitseeritud kui I klassi meditsiiniseadmed. SleepAngel tootesarja kuuluvad padjad, kattemadratsid, tekid ja madratsid.

SleepAngeli tooteid, kuhu kuuluvad padjad (erinevad sisud ja suurused), kattemadratsid, tekid ja madratsid, kasutavad muuhulgas Estonia SPA ja Resort hotell, Mäetaguse hotell, KODA Stay, Pesa hotell ja uus Hektor konteinerhotell.
Laadige alla tooteleht SleepAngel Eesti majutusele või võtke meiega ühendust täites allolev vorm.

Päring