MAJUTUS

Puhas ja turvaline voodi igale külalisele

Turvaline, puhas ja mugav unekeskkond on tähtis osa majutusasutuste positiivsest elamusest, kuid selle saavutamine võib osutuda keeruliseks ülesandeks.

Tavapärased unetooted vajavad puhtuse saavutamiseks pesu ja tolmuimejaga puhastamist olles nii töömahukas kui ka keskkondlikku jalajälge suurendav.

Jätkusuutlikuks alternatiiviks on algselt tervishoiu valdkonda loodud PneumaPure filtriga unetooted, mis toimivad barjäärina allergeenidele, viirustele, patogeenidele ja (keha)vedelikele, olles samas mugavad ja toetavad.

Toateeninduse jaoks tähendab see koristusrutiin, kus "nagu uus" tunde saavutamiseks järgmise kliendi tarbeks piisab voodipesu vahetamisest ja unetoodete desinfitseerimisest.

 

 

SleepAngel
unetooted

Tavapärased
unetooted

Mugav

Jah

Jah
Sobiv astmaatikutele ja allergikutele Jah N/A
Püsib seest puhas, toimib efektiivse barjäärina viirustele*, allergeenidele, bakteritele ja vedelikele Jah -
Välispind puhastatav kohapeal
Jah
-
Masinpesu vajadus Ei Jah
Kaitsekatete vajadus Ei Jah
Garantii 2 aastat N/A

 

Lugege lähemalt  tehnoloogiast: PneumaPure filtertehnoloogia

SleepAngel majutusasutuste tooteseeriasse kuuluvad padjad (erinevad sisud ja suurused), kattemadratsid, tekid ja madratsid. 

Riskivaba uni SleepAngel toodetega

SleepAngel unetooted tagavad teie klientide turvalise ja puhta unekeskkonna ning aitavad teil tõsta hügieenistandardeid. 

 

Lisaks Estonia SPA ja Resort hotellile leiab SleepAngel filtreeritud unetooteid ka Mäetaguse hotellis, KODA Stay majades, Pesa hotellis ja uues Hektor konteinerhotellis. Lisainformatsioon info@SleepAngel.ee

SleepAngel tootetehnoloogia on globaalselt patenteeritud (sh. EL, ÜK, Põhja-Ameerika, Jaapan, Hiina, Venemaa, India, Lähis-Ida).
Tooted on kantud nii Eesti kui Euroopa Liidu meditsiiniseadmete registrisse.

Request for Quotation Categories Pillow
 Duvet
 Mattress
 Topper
 All