Turvalisel, puhtal ja mugaval magamiskeskkonnal on äärmiselt oluline roll majutusteenuse pakkumisel. Selle saavutamine võib osutuda aga keeruliseks ülesandeks. SleepAngel on siin abiks.

Kas teadsite, et magamiskeskkonna jagamisel on suur oht nakkuste levikul? Tavalisse patja ja madratsisse talletub üht-teist igalt külastajalt, kes seda kasutab.

Oleme just seetõttu välja töötanud SleepAngeli tootesarja, mis võimaldab tõsta intiimse unekeskkonna hügieenistandardi uuele tasemele.

Algselt meditsiinisektorile toodetud pehmete pindade innovatsioon tagab ootuspärase mugavuse ja toe, aga lisab barjäärikomponendid ehk unevahenditesse ei pääse keskkondlikud allergeenid, niiskus (nt higi), viirused ja muu taoline.

SleepAngel tooted on suurepärane valik teie allergiatuppa, aga nii mugav ja keskkonnasäästlik, et kasutate seda heal meelel ka kõikides tubades.

Võtke meiega ühendust info@SleepAngel.ee, kui soovite filreeritud, toetavaid ja alati puhtaid tooteid oma majutusasutuses kasutada.

SleepAngel PneumaPure tehnoloogia on globaalselt patenteeritud (sh Euroopa Liidus, Ühendkuningriigis, Põhja-Ameerikas, Jaapanis, Hiinas, Venemaal, Indias, Lähis-Idas). 
Tooted on EL-is ja FDA poolt sertifitseeritud kui I klassi meditsiiniseadmed.

SleepAngeli tooteid, kuhu kuuluvad padjad (erinevad sisud ja suurused), kattemadratsid, tekid ja madratsid, kasutavad muuhulgas Estonia Resort Hotel & Spa, Mäetaguse Mõisa Hotel & SPA, KODA Stay, ÖÖD Hötels, Pesa hotell ja Hektor kKonteinerhotell.

 

 

Laadige alla tooteleht SleepAngel Eesti majutusele või võtke meiega ühendust täites allolev vorm.

Päring Padjad
 Tekid
 Madratsid
 Kattemadratsid
 Kõik