Filtreeritud padjad hoiavad viirused eemal

COVID-19 pandeemia on sundinud hotelle uuendama puhastusreziime. Tubades puhastatakse ja desinfitseeritakse põhjalikult kõik, alates mööblist kuni kraanikausini.

Hoolimata täiustatud protokollidest, ei pruugi pehmed pinnad - näiteks unevahendid (padjad, tekid, madratsid) ja pehme mööbel - olla vabad mikroobidest ja patogeenidest.

Manchesteri ülikooli uuringu kohaselt on keskmisel padjal miljon spoori ja võib sisaldada koguni 16 seeneliiki. Samuti võivad nad sisaldada muid kahjulikke viirusi (sealhulgas koroonaviiruseid ja grippi), baktereid ja muid ohtlikke patogeene.

Enamik hotellidele pakutavatest padjadest on õmblustega, mis seetõttu saastuvad, ütleb Bill Purdy, PneumaPure tootetehnoloogia esindaja USAs. Praegune patjade õmblemise meetod võimaldab patogeenidel patja siseneda. Iga kord kui pea pannakse padjale, aerosoliseeritakse padja sisu magaja hindamisteedesse.

"Vaatamata praegustele kaitsemeetmetele ja regulaarsele padjapüüride vahetamisele jääb padja sisu mustaks," ütleb Purdy. "Pandeemiajärgses maailmas on teadlikkus hotellide puhtuse osas kahtlemata kõrgendatud ja meie uuringud näitavad, et hoolimata sellest, kas kasutatakse kaitsekatteid, kahtlevad hotellikülalised jätkuvalt patjade ja voodipesu puhtuses."

Lahenduseks on maailmas unikaalne PneumaPure filtertehnologia, mis blokeerib ka kõige väiksemate viiruste ja patogeenide sisenemise või väljumise mistahes pehmel pinnal, peatades sellega kasutajatevahelise ristnakkuse. Eraldi kollektsioonid majutusasutustele, kodukasutajatele ja ka meditsiinisektorile (haiglad, hooldekodud, vanadekodud) lähtuvad iga kasutaja mugavus- ja kasutusvajadustest ka tervishoiu vajadustest lähtuvalt.

Lugege lähemalt:

Käesolev uudis on kokkuvõte Hotel Business Magazine uudisest: Filtered pillows can keep viruses away