Sotsiaalkindlustusamet hüvitab SleepAngeli tooteid

Sotsiaalkindlustusamet lisas meditsiiniseadmete ja abivahendite nimekirja Eesti tootja SleepAngel tooted, millest soodushinnaga on nüüd soetatavad keskmise ja kõrgema lamatiste riskiga istepadjad ja madratsid.

Unikaalse PneumaPure filtertehnoloogiaga tootevalikul on barjäär viirustele, allergeenidele ja vedelikele, samas kasutajale mugav, toetav ja lihtne hooldada.

Sotsiaalkindlustusameti toodete nimekirja lisatud SleepAngel toodete esindajaks Eestis on Gabriel Scientific Eesti OÜ. SleepAngel kaubamärgiga toodete eripäraks on unikaalne filtertehnoloogia, mis tagab, et tooted püsivad seest puhtad ja väliskülg on lihtsalt puhastatav, lisaks on tooted kasutajale mugavad ja kasutamiseks pikaajaliselt.

"Puhas ja mugav keskkond on osa inimväärsest elust. SleepAngel tootetehnoloogia kombineerib endas kaitsekihiga pealiskanga, keeviskinnituse ja PneumaPure filtertehnoloogia, mille tulemuseks hermeetiliselt suletud, aga samas ventileeritud toode - kasutajale mugav, toetav ja lihtsalt puhastatav ilma kaitsekatete vajaduseta” ütleb Aile Pilberg, Gabriel Scientific Eesti OÜ juhataja ja lisab “nüüd soodustusega soetatavad istepatjade ja madratsite puhul on lisaks mainitud barjäärikomponentidele samatähtis dr Duncan Baini loodud sisud, mille taustal pikk teadustöö ja eesmärgiks lamatiste ennetamine.”

SleepAngel tootetehnoloogial põhinevad tooted on peamiselt kasutusel tervishoiusektoris (haiglad ja hooldekodud), lisaks on valikus ka eraldi tooted kasutuseks hotellides ja kodudes.

PneumaPure filtertehnoloogiaga toodete kasutusmugavuse ja lihtsa hooldamise tagavad kolm barjäärikomponenti:

  • SafeWeld keevised - õmbluste asemel on tooteted kokku keevitatud, kuna tavapärased õmblusaugud võimaldaksid vedelike, patogeenide jms. juurdepääsu sisusse
  • PureShield kangakaitse - vastupidav, pehme ja hingav kangas, mis samas on veekindel
  • PneumaPure filter - nanopoorne filter lubab toote sisusse vaid puhta õhu. Toote välisküljele jäävad lisaks allergeenidele ja viirustele ka kõik kehavedelikud.

Tootetehnoloogia on globaalselt patendiga kaitstud, tegemist on I klassi meditsiiniseadmega. Tooted on saadaval nii sinisena (Royal Blue, Sky Blue) kui ka valgena (Medical White). Lisaks madratsitele ja istmepatjadele sobivad koduseks ning professionaalseks hoolduseks ja kasutuseks ka SleepAngel tekid, padjad ja kattemadratsid.

Pilootprojekt „Abivahendite võimaldamine puudeta ja töövõime languseta tööealistele" ajavahemikul 01.01.2021- 30.06.2021

Gabriel Scientific Eesti kuulub ka Sotsiaalministeeriumi pilootprojekti, mille eesmärgiks on  saada teada, milline on nende tööealiste inimeste tegelik abivahendite vajadus, kellel ei ole tuvastatud puuet ega töövõime langust. Pilootprojekti ajal on tööealisel inimesel võimalus soetada vajaminev abivahend lähtuvalt abivajadusest mitte puudest või töövõimest tulenevalt.

Lisainformatsioon - SleepAngel kaubamärgi tooted Eestis

Küsimuste korral palume pöörduda Gabriel Scientific Eesti OÜ juhataja Aile Pilbergi poole e-postil info@SleepAngel.ee või telefonil + 372 510 6509.

Showroom asub Valukoja 7/1, Ülemiste City ÖÖD peegelmajas. Oleme avatud eelneval kokkuleppel.

www.SleepAngel.ee

Lisainformatsioon - Sotsiaalkindlustusamet

Sotsiaalkindlustusameti abivahendi toetus - toode või vahend, mille abil on võimalik parandada või säilitada füüsilist ja sotsiaalset iseseisvust ning tegevus- ja töövõimet.

Abivahendid on näiteks lamatiste ennetamiseks mõeldud madratsid, mähkmed, ala- ja ülajäseme proteesid, küünarkargud, käsiratastoolid, elektrilised ratastoolid, poti- ja dušitoolid, kuulmisabivahendid jne.

https://www.sotsiaalkindlustusamet.ee/et/puue-ja-hoolekanne/abivahendi-vajajale